Cennik pozycjonowania

 • Pozycjonowanie słowa kluczowegoOd 3 zł dziennie

  Cena pozycjonowanej frazy zależy od jej konkurencji, a zaczyna się od 3 zł dziennie. Żeby dowiedzieć się ile dokładnie będzie kosztowała każda z fraz proszę o kontakt.

 • Audyt SEOod 500 zł

  Jeśli Audyt SEO ma dotyczyć strony firmowej, tzw. "wizytówki" z maksymalnie kilkunastoma podstronami to cena nie przekroczy 500 zł. Audyt dla sklepów, portali, serwisów ogłoszeniowych itd. zaczyna się od 1200 zł.
  W przypadku klientów, którzy podpiszą umowę na pozycjonowanie, cena audytu jest zawsze równa 0 zł

 • Optymalizacja stronyod 250 zł

  Jeśli nie ma kto wykonać poprawek zgodnie z audytem, możesz zlecić to moim programistom, cena uzgadniana w zależności od rodzaju serwisu i trudnuści poprawek.

 • Budowa nowej stronyod 1000 zł

  Strona internetowa jest jak samochód, można kupić tanie małe autko, ale nie zmieścić do niego całej rodziny, albo wydać więcej i kupić samochód z dodatkami wybranymi przez Ciebie.
  Wszystko zależy od wyobraźni i budżetu. .

 • Konsultacjeod 80 zł / h

  Konsultacje email 80 zł / h

  Konsultacje telefoniczne 150 zł / h

  Konsultacje osobiste 250 zł /h

  Nie wiesz co się stało ze stroną? Dlaczego dostała filtr od Google, a może chcesz sprawdzić działania Agencji SEO, która Cię obsługuje, choć nie dokońca wiesz na co wydajesz pieniądze. Jeśli tak to konsultacje są właśnie dla Ciebie!

 • Copywriting30 zł / 1 000 znaków

  Nie masz czasu na mozolne przygotowywanie treści dla Twoich stron? Nie lepiej zająć się tym co faktycznie przynosi zarobek dla Twojej firmy, a przygotowanie tekstów, które Tobie zajęłyby dobrych kilka godzin, oddać w ręce specjalistów ?

Nie ma możliwości rozbicia podanych kwot na raty.
"Na raty, to można kupić odkurzacz w Media Markt"